Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu PipeLife klientu pieredzi. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt vairāk.Aizvērt

Kabeļu aizsargcauruļu uzstādīšana


Kabeļu caurulē jābūt vismaz 30% brīvas vietas (D>1.3d).
Kabelim, kas ievietots caurulē visā garumā, ieteicamais parametrs ir D>1.5d.

 
Cauruļu ieguldīšana

Tranšeja tiek aizpildīta ar grunti, kurā praktiski nav akmeņu/citu objektu, kas lielāki par 20 mm. Iepildot grunti, tā jānoblietē, ņemot vērā turpmāko grunts nosēšanos. Turpmākajos attēlos parādīti parastiem apstākļiem atbilstoši grāvju šķērsgriezumi, grāvjos ievietotie kabeļi un aizsardzības veidi.
Kabelis zem ceļa braucamās daļas nedrīkst atrasties seklāk par 1 m.
Iepildot grunti ap caurulēm, tā jānoblietē. Ņemiet vērā grunts turpmāku nosēšanos. Palieliniet attālumu starp caurulēm, ja tas nepieciešams sakaršanas vai konstrukcijas apsvērumu dēļ. Attālumu atļauts arī samazināt.
Atkārtotai iepildei ap 750N klases caurulēm var izmantot vietējo grunti, kurā nav lielu akmeņu (ar diametru virs 10 mm). Ja grunts ir akmeņaina, ap caurulēm jāizveido smilšu vai grants slānis.

Beztranšejas uzstādīšana

Beztranšejas uzstādīšanu izmanto, šķērsojot dzelzceļus, ceļus ar intensīvu satiksmi un grāvjus.
Galvenās beztranšejas paņēmiena prasības norādītas attēlā zemāk. Ievilkšanas parametri noteikti atkarībā no celtniecības uzņēmuma rīcībā esošiem mehānismiem.Zem vietējās nozīmes un iebrauktuvēm caurule var atrasties 700 mm dziļumā.
Caurule jāuzstāda zem rupja materiāla ceļa seguma.
Caurules uzstādīšanas dziļums projektā tiek precizēts atkarībā no reljefa un pazemes būvju klātbūtnes.
Drukāt

uz sākumu